Realizácia prác

Ak ste sa rozhodli pre rekonštrukciu bytového jadra, kúpelne alebo celého bytu stačí osloviť našu spoločnosť.

Celý priebeh spočíva v tom, že prídeme na bezplatnú obhliadku, kde sa dohodneme o vašich predstavách, ochotne Vám poradíme pri výbere sanity, poskytneme Vám zľavu 20-30% v určitých predajniach. Ďaľej Vás podrobnejšie oboznámime o celom priebehu Vašej rekonštrukcie. Po tejto samostatnej obhliadke vypracujeme cenovú ponuku. Po schválení z Vašej strany sa dohodneme na termíne začatia prác. Po tejto obhliadke si zákazník prejde predajne, kde si vyberie sanitu. Vo väčšine prípadov je sanita skladom, ak nie tak sa objedná. Sanitu si platí zákazník sám priamo v predajni, kde mu bude poskytnutá zľava 20-30% cez našu spoločnosť. Samotné predajne majú i dovoz, ak nie dovoz Vám zabezpečíme vlastnými vozidlami.

Zabezpečujeme hrubý stavebný a inštalačný materiál: YTONG, lepiace zmesi, omietky, trubky na vodu a odpad, kabeláž a elektrické krabice.

Priebeh prác:

  • Samostatné zahájenie prác začína podpísaním zmluvy a prevzatím zálohy v 1.deň.
    Prvý deň sa vykonávajú búracie práce a likvidácia odpadu. Bytové jadro sa rozoberie, následovne sa v ten istý deň vykonávajú i stavebné práce, kde sa jadro aj postaví cez tvárnice YTONG.
  • 2. deň sa vykonávajú inštalačné práce. Vodoinštalačné rozvody sa vykonávajú z PPR (plast) od stupačky. Popri tom sa robia aj elektroinštalačné rozvody v jadre. Po skončení týchto prác sa inštaluje sklotex sieťka na spevnenie jadra a začínajú sa obkladačské práce,…
  • Následujúci 3. deň sa vykonávajú dokončovacie práce, postupne sa začína s kompletážov vane, sprchového kúta, umývadla a batérií.

Po ukončení týchto prác príde k samotnému vyúčtovaniu. Ak máte záujem o maliarske práce tak Vás skontaktujeme s našimi maliarmi.
Takisto spolupracujeme so stolárskou firmou.
V prípade záujmu stolári Vám dokážu vyrobiť kuchynskú linku na mieru, rolldoor-y, stavané skrine, detské izby, posuvné dvere, WC steny, revízne dvierka k prístupu do stupačky, …

Elektrikár Vám takisto dokáže poskytnúť podľa Vašich požiadaviek výmenu ističovej skrine a výmenu celej elektroinštalácie vo vašom byte.

Ak máte záujem o parkety, plávajúcu podlahu, parketár Vám poradí vo výbere a kvalite podlahy, prípadne zabezpečí montáž obloženia dverí.

V prípade akýchkoľvek otázok nám môžete zanechať správu priamu tu na webe.

Váš email (povinné)

Vaša správa